Zefirity аналіз ніші та конкурентів

Аналіз ніші та конкурентів від Zefirity

Метаю аналізу ніші та конкурентів є відповідь на наступні питання: Що роблять конкуренти? / Які методи застосовують? / Які у них сильні і слабкі сторони? / Який потенційний обсяг ніші (в трафіку)? / Який бюджет необхідний для отримання результату? / В які терміни можна очікувати результат? / За рахунок чого ваш проект може мати кращі результати?

Чому ми?

20+

щасливих клієнтів з України, Європи та Америки

70+

відсотків сертифікованих спеціалістів

5+

років досвіду в SEO

З чого складається аналіз ніші та конкурентів?

Аналіз ніші та конкурентів – це набір файлів-документів, який містить у собі стратегію, висновки та рекомендації для проекту клієнта, які базуються на детальному дослідженнні стратегій інтернет-маркетингу лідерів сфери, яку розглядають. Він складається з наступних елементів:

1. Семантичне ядро (до 10-ти напрямів)

Досліджуємо як шукають користувачі в інтернеті напрями/ послуги/ товарні категорії, які в пріоритеті у клієнта, збираємо статистику та кластеризуємо (розділяємо на групи за типом сторінок).

2. Прогноз органічного трафіку

Прогноз органічного трафіку за кластерами ключових слів обраних для аналізу категорій / послуг. Щоб прийняти рішення щодо пріоритетності в просуванні.

3. Аналіз конкурентів (до 10-ти шт)

Аналіз конкурентів включає: аналіз конкурентів з точки зору SEO (осн. показники), аналіз контент-маркетингу, аналіз джерел трафіку, SWOT аналіз та рекомендації.

4. Стратегія SEO просування на 6-12 місяців

Перелік щомісячних робіт з SEO On-Page та їх оцінка в год. Варіанти розподілу бюджетів на SEO Off-Page на 6 місяців. Процеси роботи з командою клієнта (варіанти співпраці).

5. Формування структури сайту

Після детального аналізу семантики та конкурентів ми зможемо відтворити правильну з точки зору SEO-оптимізації навігаційну структуру вашого сайту.

6. Рекомендації

Рекомендації включають у себе: рекомендації щодо типів сторінок сайту та їх детальний розподіл щодо інформаційних блоків, які мають бути присутні з точки зору SEO оптимізації; рекомендації щодо залучення джерел трафіку та інше.

Наші ціни

Вартість аналізу ніші та конкурентів напряму залежить від кількості регіонів, мов просування та кількості напрямів (категорій/послуг) дослідження.

 • Середня ціна аналізу ніші та конкурентів для інтернет-магазинів - 1200$
 • Середня ціна аналізу ніші та конкурентів для корпоративних сайтів - 900$

Основні етапи аналізу ніші:

 • Отримання вхідної інформації від клієнта: 1. До 10-ти пріоритетних напрямів (категорій / послуг) для аналізу. 2. Локацію просування. 3. Мову/мови, які необхідно проаналізувти. 4. Перелік конкурентів (до 10-ти шт) – за бажанням. Конкурентів з точки зору SEO оптимізації ми вам підберемо.
 • Збираємо семантичне ядро ​​для пріоритетних сторінок.
 • Аналізуємо топові сайти за їх SEO-показниками, джерелами трафіку та іншим.
 • Знаходимо швидкозростаючі сайти за останні 12 місяців.
 • Детально аналізуємо зворотні посилання.
 • Аналізуємо структуру і внутрішню оптимізацію
 • Аналізуємо самі продукти на предмет фішок, які могли спрацювати в плюс для цих проектів.
 • SWOT – аналіз. Аналізуємо сильні та слабкі сторони / можливості та загрози проекту.
 • Формуємо детальну стратегію на 6-12 місяців щоб досягнути KPI проекту.
 • Надаємо покрокові рекомендації для веброзробки та вебдизайну задля реалізації цілей проекту з точки зору SEO-оптимізації.
 • Структуруємо дані і оформляємо у вигляді звітів. Надаємо доступи до файлів на Google Drive.

Побачити нішу комплексно (трафік, стратегії конкурентів). Зрозуміти, що працює для досягнення результату. На підставі даних сформувати ефективну стратегію просування. Такий підхід сильно збільшує ймовірність досягнення результату :)

Вартість аналізу ніші починається від 800$ для одного регіону.

Від 2-х до 4-х робочих тижнів.

Результати пошуку можуть сильно відрізнятися як в окремій країні, так і в місті. Найчастіше саме так і відбувається. Просування в Австралії в корені відрізняється від Англії, незважаючи на одну мову.

Ahrefs / Similarweb / Screaming Frog / SEO PowerSuite та інші