Збір семантичного ядра (ключових слів) для ІТ сфери

  Zefirity  : :  SEO в ІТ  : :  Збір семантичного ядра (ключових слів) для ІТ сфери

Семантичне ядро

Це ретельно підібраний і відсортований список ключових слів і фраз, складений відповідно до напряму сайту. це список ключових слів, які розподілені на сторінках сайту і за допомогою яких відбувається просування сайту в мережі,​

Семантичне ядро сайту (СЯ) – це набір слів та їхніх форм, які відповідають тематиці сайту. Вони підбираються таким чином, щоб найбільш точно охарактеризувати той вид діяльності, товари або послуги, які пропонуються сайтом.

1.1 Мозковий штурм.

Мозковий штурм DevOps

Мозковий штурм Software Testing

Мозковий штурм Java

Чому варто з цього почати?

Нам необхідно розділити ключові слова на типи. + Запропонувати ідеї, як ще можуть гуглити наші послуги майбутні клієнти. Це різні типи абревіатур, прикметників, синонімів. + Користуємось підказками Keyword Everywhere.

 

1.2 Рекомендації від експертів.

 

Ще на етапі мозкового штурму варто залучити експертів. Кінцевим висновком яких буде файл, який міститиме кластеризований (розділений на групи за логічним змістом перелік ключових слів) Приклад (файл від Юри Бондаренка

Варто зауважити, що на ключові слова потрібно вибирати  за 2 критеріями. 1. Ключі послуг, які ми надаємо або можемо надавати найближчим часом. 2. Комерційна цінність. Чи так можуть шукати наші майбутні клієнти.

 

1.3 Збір ключових слів за допомогою сервісів.

Враховуючи ідеї з мозково штурму та рекомендації від експертів, збираємо ключові слова за допомогою Планувальника ключових слів від Google Ads та Ахревс.

 

1.4 Кластеризуємо ключові слова на групи та видаляємо нерелевантні.

Використовуємо логічні зв’язки, слова синоніми, абревіатури. Перевіряємо SERP кожної групи ключів (інколи й кожного слова) та розділяємо на ключі для сервісних сторінок, для блогу, для кейсів.

 

1.5  Перевіряємо SERP кожної групи ключів

Перевіряємо SERP кожної групи ключів (інколи й кожного слова) та розділяємо на ключі для сервісних сторінок, для блогу, для кейсів.

1.6 Робимо Traffic Prognose 

Приклади

Traffic Prognose Testing

Traffic Prognose custom software

 

В трафік прогнозі дивимось ще на рівень конкуренції.

1.7 Приймаємо рішення, які сторінки будемо створювати 

1.8 Промальовуємо зміни в структурі сайту з новими сторінками.  1. Коментарі відсутні

Залишити відповідь