послуги SEO

Що таке SEO-просування від Zefirity?

Це гарантоване підвищення видимості сайту в пошуковій системі Google, яке збільшує потік нових цільових клієнтів для бізнесу незалежно від масштабів компанії.

Комплексне просування сайту від Zefirity дозволить:

  • Підвищити впізнаваність бренду в мережі;
  • Покращити якість трафіку (залучення цільових клієнтів) та розширити постійні аудиторії сайту;
  • Збільшити число заявок, дзвінків і зростання продажів.

Чому ми?

20+

щасливих клієнтів з України, Європи та Америки

70+

відсотків сертифікованих спеціалістів

5+

років досвіду в SEO

Ми враховуємо:

  • Рентабельність

Якщо у вашій ніші пошукове просування може виявитися нерентабельним та недоцільним, ми попередимо про це під час підготовки комерційної пропозиції.

  • Релевантні запити

Оберемо ті пошукові запити, які приведуть клієнтів. Ми не будемо витрачати ваш бюджет на нецільових відвідувачів сайту.

  • Комерційні фактори

Покращуємо дизайн та інтерфейс. Завдяки цьому підвищуємо позиції сайту та збільшуємо конверсію.

  • Технічні вимоги

Перевіряємо наявність помилок, що перешкоджають залученню трафіку й нормальній індексації пошуковими системами, та виправляємо їх.

Комплексний підхід у просуванні 

В рамках SEO покращуємо сайт так, щоб це позитивно позначилося й на інших каналах продаж. Наші SEO фахівці знаходять нові можливості розвитку проєкту в: дизайні, контекстній рекламі, соціальних мережах та вебаналітиці, тісно співпрацюючи зі спеціалістами даних сфер.

Наші ціни

Враховуємо потреби бізнесу. Вартість залежить від регіону, мов просування та конкуренції.

  • SEO для інтернет-магазинів - від 30 000 грн (40 год/міс) без врахування бюджету на копірайт та закупівлю посилань
  • SEO для корпоративних сайтів - від 12 000 грн (30 год/міс) без врахування бюджету на копірайт та закупівлю посилань

Популярні питання та відповіді

Пошукова оптимізація сайту – це комплекс робіт, що дозволяє збільшити кількість відвідувачів (потенційних клієнтів) шляхом підвищення позицій ключових запитів в результатах пошуку пошукових систем.

Це цілий комплекс заходів з аналізу та технічного аудиту сайту, його налаштування для створення нових сторінок, розміщення SEO-статей та формування кластера ключових запитів. Детальний список виконуваних робіт складається після аналізу працездатності вебсайту.

Вартість просування сайту залежить від: масштабності проєкту, мови просування, кількості сторінок, що просуваються, конкуренції, обсягу загальних робіт. Точну вартість просування ми надаємо після проведення аудиту сайту. На основі отриманих даних ми формуємо повний список робіт та оцінюємо бюджет.

SEO-просування чи пошукова оптимізація сайту це не лише завоювання позицій, але і їх утримання. Терміни просування залежать не лише від нашої роботи, але й від роботи ваших конкурентів над своїми сайтами. Тому відповідь на це запитання ви можете отримати лише після аналізу сайтів конкурентів в Топі.

По-перше, ваш особистий SEO-спеціаліст буде щомісяця надавати розширену звітність про зміни, що відбулися на сайті та у видачі пошукових систем. По-друге, ви самі зможете побачити зміни на сайті: появу нових статей, розділів та функціоналу. По-третє, найголовніше, ви відчуєте нашу роботу, оскільки до вас почнуть звертатися нові зацікавлені клієнти!