послуги SEO
Послуги з інтернет-маркетингу

Комплексний інтернет-маркетинг

За останні 10 років маркетинг змінився більше, ніж у попередні 100, вивівши нас із епохи телевізійних роликів та друкованої реклами, в епоху інтернет-мережі, вебсайтів, онлайн-відео, соціальних мереж та пошуку в Google. Сьогодні споживачі підключені до всесвітньої павутини 24/7.

Якісно надані інтернет-маркетингові послуги збільшують кількість клієнтів, підвищують товарооборот, сприяють впізнаваності бренду.

Наші послуги з інтернет-маркетингу:

Аналіз ніші та конкурентів

Аналіз ніші та конкурентів

Ми не просто аналізуємо у цифрах ваших конкурентів в інтернет-просторі, але й розробляємо SWOT аналіз та описуємо рекомендації на основі яких буде створено разом із вами стратегію просування вашого бізнесу в інтернеті.

Особливо рекомендуємо аналіз тим, хто на етапі виведення бізнесу у всесвітню павутину (на етапі створення вебдизайну та розробки веб-ресурсу) та не знає як то все правильно робити.

Якісно надані інтернет-маркетингові послуги збільшують кількість клієнтів, підвищують товарооборот, сприяють впізнаваності бренду.

Послуги SEO аудиту - наша команда

SEO аудит

Наш комплексний SEO аудит сайту включає у собі (технічну, внутрішню та зовнішню частини та рекомендації з  усунення помилок та просування). Ми розбираємо до дрібниць ваш інтернет-ресурс та наводимо конкретні рекомендації, які втіливши у життя ви точно збільшите видимість вашого сайту у пошукових системах та отримаєте цільові заявки.

Вчасно виявлені та виправлені помилки допомагають підняти видимість веб-ресурсу в органічному пошуку.

послуги SEO

Послуги SEO

SEO оптимізація – це просування веб-ресурсів у пошукових системах (наприклад, Google, Bing) з ціллю залучення органічного трафіку. Крім, зростання трафіку ви отримаєте ще збільшення впізнаваності бренду та зростання цільових лідів. 

Наш підхід до SEO-оптимізації – орієнтація на просування комерційних ключів, робота з описами портретів клієнта та наявність контенту, який відповість на головні питання потенційних клієнтів, робота над покращенням юзабіліті та технічного стану веб-ресурсу та зовнішня оптимізація – як інструмент залучення додаткового якісного трафіку з тематичних джерел.

PPC послуги

Google Ads - плата за клік (PPC)

Коли ви шукаєте щось в інтернеті, то завжди бачити спочатку  рекламні оголошення. Дуже важливо залучити платний трафік Google Ads для бізнесу, адже SEO просування потребує часу, а з платного трафіку ви швидше зможете отримати заявки та клієнтів.

Від створення та налаштування текстових рекламних кампаній в Google Ads до динамічного ремаркетингу. У нас ви можете замовити повний цикл PPC-послуг  або кожну окремо: текстові рекламні кампанії, медійні, та ремаркетинг/ динамічний ремаркетинг.

Сертифікати наших спеціалістів

Партнери та згадки

Відгуки

Останні Новини