послуги фотографа у Львові

Послуги фотографа

Послуги фотографа допоможуть створити найкраще враження про вас, вашу команду та бізнес. Ми створюємо фотоконтент для інтернет-магазинів, комерційних сайтів, особистих блогів, корпоративних сторінок у соцмережах та індивідуальні фото-проекти для розвитку брендингу як персони, так і компанії.

Наша команда:

  •  Фотограф та помічник – працюють в парі, 400 + вихідних кадрів ви отримуєте за 1 год зйомки, до 100 кадрів редагованих.
  • 3 Моделі для зйомок — працюють разом або окремо залежно від ваших потреб.

Створивши команду з фотографів, моделей та інтернет-маркетологів ми допоможемо втілити найкращі креативи у реальність та за допомогою візуалізації та фотозйомки з ідеєю показати тільки найкращі ваші сторони.

Основні сервіси

рекламна фотографія - послуги фотографа

Рекламна фотографія

Доволі часто власники бізнесу звертались до нас за допомогою створення текстового та фотоконтенту для їх вебресурсів та соцмереж. Ми вирішили створити нову послугу –  професійна фотосесія (рекламна фотографія) для створення справді унікальних фото та креативів для індивідуальної візуалізації бренду на сайті компанії, соцмережах, тощо.

Замовивши у нас послугу, ви отримаєте зйомку робочого процесу та команди у звичному робочому середовищі, або студійну зйомку з елементами робочого процесу. 

Вартість зйомки –  1000 грн/год. Орієнтуватись варто на 2 год. У вартість входить до 150 відредагованих фото. Ви отримаєте усі кадри, які буде зроблено на фотосесії через файлообмінник. *Послуги моделей, оренда студії  та коротке відео можна замовити додатково.

фотограф на корпоратив

Послуги фотографа на корпоратив

Якісні професійні фотографії допоможуть вам знову зануритися в атмосферу веселощів і відчути себе щасливим. Фотограф, який займається фотозйомкою корпоративних свят, повинен відповідати ряду досить високих вимог – мати досвід репортажної і постановочної зйомки, мати здатність легко знаходити контакт з людьми і саме ми цим критеріям відповідаємо, так як у нас більше 2-х років досвіду.

Вартість зйомки –  1000 грн/год. Орієнтуватись варто на 2 год. У вартість входить до 150 відредагованих фото. Ви отримаєте усі кадри, які буде зроблено на фотосесії через файлообмінник.

предметна фотосесія - послуги фотографа

Предметна фотосесія

Предметна фотосесія – це створення фото контенту для інтернет-магазинів. Від вас буде потрібно інвентар для висвітлення вашого товару в найкращому образі (манекени, підставки, тощо), приміщення з хорошим освітленням, товар для предметної зйомки. Від нас – додаткове світло та якісні кадри. 

Вартість предметної зйомки залежить від кількості товару, який необхідно буде фотографувати та кількості годин роботи фотографа. 

Вартість предметної зйомки – 600 грн/год. Рекомендуємо виділяти не менше 2-х годин на зйомку. Ви отримаєте усі кадри, які буде зроблено на фотосесії через файлообмінник. Кількість редагованих фото, що входять у вартість 1 год – до 100  шт., від 2-х год – до 200 шт.

індивідуальна фотосесія у Львові

Індивідуальна фотосесія

Індивідуальна фотосесія– це новий мейнстрім сучасної молоді. Вона може проходити не тільки у місті, а й у студії. Все залежить від бажання клієнта і призначення фотографій.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє створити невимушену атмосферу безпосередньо під час зйомки.

Ми підкажемо, який ракурс вам краще личитиме, щоб підкреслити природну вроду. Підхід до зйомки повинен бути комплексний, адже завчасно продумані деталі дозволять досягти максимального результату.

Розкрийте приховані сторони свого характеру і, можливо, ви отримаєте не очікуваний результат, який наповнить вас новими прагненнями та впевненістю у собі.

Індивідуальна фотосесія – це ваше особисте свято і привід глянути на себе з зовсім іншого боку, як для дівчини так і для хлопця.

Перед зйомкою ми заздалегідь обговоримо всі деталі.Якщо ви вагаєтесь і не знаєте, який образ підібрати, ми з радістю допоможемо вам з вибором локації та образу.

Вартість зйомки –  700 грн/год. У вартість входить до 150 відредагованих фото. Ви отримаєте усі кадри, які буде зроблено на фотосесії через файлообмінник.

 

фотосесія для закоханих - послуги фотографа

Фотосесія Love Story

Фотосесія для закоханих має лише одну вимогу – природність ваших почуттів, адже вогонь в очах не домалюєш за допомогою фотошопу. Вона відрізняється від звичайної прогулянкової тим, що в ній присутні деталі, які підбираються спеціально під стиль, колір та тематику фотосесії. 

Таку фотосесію можна підготувати заздалегідь, продумавши концепцію вбрання, макіяж, локацію проведення та інші допоміжні елементи, наприклад, живі квіти, індивідуально випечені солодощі на ваш смак та багато інших тематичних цікавинок.

Результат вас приємно здивує, адже наші послуги фотографа – це ретельна підготовка та запорука якісних, стильних фотографій.

Вартість зйомки –  800 грн/год. У вартість входить до 150 відредагованих фото. Ви отримаєте усі кадри, які буде зроблено на фотосесії через файлообмінник.

сімейна фотосесія

Сімейна фотосесія

Сім’я – це найдорожче та найкраще, що може створити людина. З часом ми змінюємось, діти дорослішають і покидають сімейний затишок, а фото завжди допоможуть вам згадати та повернутися в щасливі хвилини сімейного життя.

Сімейна фотосесія – це важливий крок, про який не доведеться шкодувати. В житті кожного є безліч визначних подій, котрі варто зберегти у пам’яті й відтворити хоча б на папері.Наша професійна команда збереже на знімках ваші щасливі та щирі моменти з близькими людьми та поповнить сімейний альбом яскравими кадрами.

Вартість зйомки –  900 грн/год. У вартість входить до 150 відредагованих фото. Ви отримаєте усі кадри, які буде зроблено на фотосесії через файлообмінник.

фото домашніх улюбленців

Фотосесія для домашніх тварин

Домашні улюбленці дуже часто схожі на своїх господарів, схожість читається на рівні темпераменту, характеру, а іноді і особливостей зовнішності.

Без чотирилапих друзів людське життя було б нудним і менш насиченим.

Тому, роблячи портрет сім’ї, ми намагаємося включити в композицію домашніх улюбленців.

Всі домашні улюбленці є фотогенічними і дуже рухливими. Фотосесія домашніх тварин захоплюючий і непередбачуваний процес, результат якого демонструє рівень професіоналізму фотографа.

Вартість послуг фотографа –  900 грн/год. У вартість входить до 150 відредагованих фото. Ви отримаєте усі кадри, які буде зроблено на фотосесії через файлообмінник.

Спеціальна пропозиція

Подарункові сертифікати

Наші роботи

Відгуки

Останні Новини