Zefirity team

Створення та розробка сайтів на WordPress під ключ

WordPress у веб-розробці використовує більше 30% веб-розробників світу. Наша компанія, що займається розробкою сайтів на WordPress в Україні та світі пропонує не лише якісно надані послуги з розробки, але й  враховує усі потреби SEO оптимізації сайту та надає технічну підтримку проєктів. Наша команда розробників практикує найкращі кодовані розмітки (HTML5, CSS3 тощо), які повністю сумісні з W3C. Пильно стежить за високими показниками PageSpeed та може інтегрувати усі потрібні сервіси для реалізації ваших бізнес-цілей.

Чому ми?

20+

щасливих клієнтів

5+

країн в співпраці

3+

роки досвіду

Наші переваги:

  • Комплексний підхід

Ми пропонуємо кожному проекту комплексні послуги: вебдизайн, створення сайту на WordPress та послуги з інтернет-маркетингу з подальшою підтримкою. Проте, ви також можете замовити у нас кожну з послуг окремо.

  • Орієнтований на результат робочий процес

Ми цінуємо ваш час та розробляємо процеси роботи виходячи з потреб клієнта. Прозора звітність, яка розробляється індивідуально до кожного з проєктів.

  • Безкоштовні консультації

Якщо ви наш клієнт, який замовляє комплексні послуги ми радо надамо вам безкоштовні консультації орієнтовані на нашу експертизу.

  • Гнучкість та масштабованість команди

Наша команда працює на результат для бізнесу клієнта та є гнучкою і за потреби може масштабуватись як у сторону зростання кількості залучених спеціалістів так і з можливістю вибору окремих спеціалістів для виконання точкових разових завдань.

Популярні питання та відповіді

Ні, наші ціни за 1 год від 25 дол., а розробити сайт за 4 год - це не дуже хороша практика, ми відповідаємо за якість наданих послуг і не робимо сайти за 4 год і навіть за 10 год :)

Все залежить від технологій розробки, кількості унікальних сторінок, складності дизайну та функціоналу сайту. Ми рекомендуємо розраховувати на час від 100 год., тоді можна розраховувати на якісне створення сайту на WordPress

Для інтернет-магазинів необхідний індивідуальний розрахунок. На ціноутворення впливає: технології розробки, логіка функціонування, кількість унікальних за дизайном сторінок (наприклад категорії, підкатегорії, фільтри, карточки товарів), інтегрування додаткових сервісів.